autoipar-robotika

GM Factory Zero: 50 robot került az EV-gyárba a több mint 1000 fős leépítés után

A GM Factory Zero körül most nem egy szokásos gyártási frissítés történt: a vállalat a detroiti EV-üzemben mintegy 50 kollaboratív robotot állított munkába, miközben korábban több mint 1000 dolgozó került leépítés vagy kényszerszünet hatása alá. A történet azért üt nagyot, mert a robottelepítés és a munkahelyek visszavágása szinte egymásra csúszott időben. Mi történt a Factory…

Részletek