Februárban árat emel a SkyShowtime, de a régi motorosoknak van egy jó hírünk
A streamingpiac könyörtelen törvényei alól a SkyShowtime sem kivétel: a szolgáltató bejelentette, hogy 2026 februárjának végén ismét hozzányúl az árazáshoz. Bár az áremelés sosem örömünnep, a korai csatlakozóknak és a szemfüles felhasználóknak akad némi vigasz is a bejelentésben. Az elmúlt években megszokhattuk, hogy a január és a február a „rossz hírek” időszaka a digitális előfizetések…