Békés együttélés az óceán mélyén: fegyvertelen marad a Subnautica 2
Az Unknown Worlds fejlesztőcsapata egyértelmű üzenetet küldött a közösségnek a nemrég korai hozzáférésben elstartolt túlélőjáték kapcsán: a Subnautica 2 véglegesen szakít az erőszakos mechanikákkal. Miközben a játékosok egy része nehezen viseli, hogy teljesen kiszolgáltatott a tengeri ragadozóknak, a készítők leszögezték, hogy a projekt alapfilozófiája az ökoszisztémába való beilleszkedés, nem pedig annak leigázása. A vita odáig…