Tíz év után döntött történelmi csúcsot a Don’t Starve Together a Steamen
Tíz esztendővel a kétezer-tizenhatos megjelenés után a Don’t Starve Together minden eddigi játékosszám-rekordját felülmúlta a Steam platformon. A kooperatív túlélőjáték hirtelen jött fellendülése egyértelműen bizonyítja a cím időtállóságát és a stúdió folyamatos fejlesztéseinek sikerét. A többjátékos fókuszú kiadás sosem látott magasságokba emelkedett, amikor a napokban a szervereken egyszerre több mint százhuszonkétezer felhasználó próbált megküzdeni a…